VÝSLEDKY 2019
VÝSLEDKY
2017
VÝSLEDKY 2015

Datum:
Pátek 14. 6. 2019

Místo:
Rýmařov, náměstí Míru

Tratě:
1 Trať cca 250 m
2 Trať cca 750 m

Kategorie:  
0-4 let                  250 m   
5-7 let                  400 m
8-10 let                750 m (1x750m)
11-14 let             1,5 km (2x 750m)
15 let  a starší    4,5 km (6x750m)

Start:
od 17:00 – závod na 250 m, po doběhu start závodu na 750 m,
v 17:30 – společný start 1,5–4,5 km
(pořadatel si vyhrazuje právo start závodu na 1,5 a více km v případě většího počtu závodníků v mladších kategoriích posunout)

Prezence:
Na místě v den závodu v 15:30–16:55

Registrace:
Prostřednictvím on-line registračního formuláře ZDE
nebo na místě v den závodu v 15:30–16:50

Startovné:
10 let a mladší zdarma
11
14 let 30 Kč
15 a více let 70 Kč

Veškerý výtěžek bude věnován Moravskoslezskému spolku na ochranu zvířat.
V ceně startovného je pamětní list a silikonový náramek.

Ceny:
Věcné ceny pro první tři ve všech věkových kategoriích

Časový limit:
Pro dokončení závodu v kategorii 15 a starší je stanoven časový limit 60 minut

Pravidla:

  • on-line registrace bude uzavřena 13. 6. 2019 ve 23:59,

  • závodu se mohou účastnit pouze řádně zaregistrovaní závodníci se startovním číslem viditelně a pevně umístěným na hrudi, které dostanou od poředatele při prezenci,

  • za extrémních podmínek (bouřky apod.) má pořadatel právo posunout start závodu nebo ho úplně zrušit,

  • po celé délce tratě je doprovod na jízdních kolech nebo jiných jízdních prostředcích přísně zakázán, u nejmenších kategorií je doprovod dospělé osoby naopak doporučen,

  • je zakázáno jakkoliv si zkracovat závodní trať,

  • pořadatel není odpovědný za jakoukoli škodu na majetku nebo jinou úhonu vzniklou účastí v závodě nebo jeho sledováním,

  • pořadatel si vyhrazuje právo posunout čas startu a vyhlášení výsledků,

  • podmínkou pro předání výhry je osobní účast závodníka na slavnostním vyhlášení vítězů,

  • pořadatel závodu neručí za odložené věci,

  • každý účastník vyplněním registrace prohlašuje, že si přečetl propozice a pravidla tohoto závodu, souhlasí s nimi a bude se jimi řídit, startuje na vlastní nebezpečí a riziko, je zdravotně způsobilý, bude se řídit pokyny pořadatele a pořadatelské služby a účastní se dobrovolně,

  • účastník potvrzuje, že pokud tato pravidla jakýmkoliv způsobem poruší, může to mít za následek diskvalifikaci ze závodu,

  • protesty týkající se výsledků nebo průběhu závodu musí být podány do 30 minut po úředním vyhlášení či vyvěšení výsledků,

  • každý účastník je povinen si přečíst a respektovat důležité informace a pokyny, které pořadatel zveřejní před závodem na svých internetových stránkách www.behmestem.svcrymarov.cz,

  • pořadatel si vyhrazuje právo na změny v programu, propozicích a těchto pravidlech bez předchozího oznámení.

Závod je pořádám za finanční podpory města Rýmařova

Pořadatel:
Středisko volného času Rýmařov
Kontakt na pořadatele:

Jakub Vala - 737 751 283

 

Mapy:
250 m

 
750 m

 

BĚH MĚSTEM 2019
St. č. Jméno Příjmení Věk Team Kategorie Čas Místo
44 Kateřina Sedláčková 4 0-4 dívky

1
49 Nella Hanušová 4 0-4 dívky

2
4 Laura Schreiberová 4 0-4 dívky

3
74 Sára Šimková 4 0-4 dívky

4
37 Adéla Valová 4 0-4 dívky

5
68 Barbora Gromusová 4 0-4 dívky

6
43 Zoe Sedláčková 4 0-4 dívky

7
72 Meda Pánková 4 0-4 dívky

8
7 Sofie Kastnerová 2 0-4 dívky

9
36 Viktor Martinka 4 0-4 chlapci

1
81 Vít Sedláček 2 0-4 chlapci

2
61 Gabriela Janoušková 7 5-7 dívky

1
56 Monika Svatoňová 7 5-7 dívky

2
66 Lucie Valová 6 5-7 dívky

3
65 Anna Košťálová 7 5-7 dívky

4
53 Eva Holubová 7 5-7 dívky

5
38 Barbora Valová 7 5-7 dívky

6
21 Zdeňka Skoumalová 8 5-7 dívky

7
8 Ellie Škodová 7 5-7 dívky

8
62 Valentýna Kůtová 6 5-7 dívky

9
64 Veronika Košťálová 5 5-7 dívky

10
78 Štěpánka Beránková 7 5-7 dívky

11
13 Barbora Volková 5 5-7 dívky

12
69 Jan Moises 7 5-7 chlapci

1
41 Kryštof Vystrčil 7 5-7 chlapci

2
73 Petr Stojka 7 5-7 chlapci

3
82 Jiří Sedláček 7 5-7 chlapci

4
63 Sofie Strouhalová 10 8-10 dívky

1
46 Anna Fryblíková 7 8-10 dívky

2
67 Elen Valová 9 8-10 dívky

3
6 Tereza Jahodová 9 8-10 dívky

4
26 Natálie Škarupová 8 8-10 dívky

5
35 Luděk Šimko 9 8-10 chlapci

1
3 Tomáš Mazánek 9 8-10 chlapci Běžci z Rya
2
52 Ivan Holub 10 8-10 chlapci

3
9 Jakub Kastner 8 8-10 chlapci

4
40 Jiří Všetička 9 8-10 chlapci

5
70 Kevin Šustr 10 8-10 chlapci

6
27 Filip Krečmer 10 8-10 chlapci

7
34 Štěpán Tkadleček 8 8-10 chlapci

8
39 Jakub Vystrčil 10 8-10 chlapci

9
22 Martin Cicko 9 8-10 chlapci

10
50 Felix Pánek 8 8-10 chlapci

11
10 Vojtěch Kroutil 8 8-10 chlapci

12
1 Marek Žváček 9 8-10 chlapci

13
12 František Piterka 10 8-10 chlapci

14
71 Jáchym Pánek 10 8-10 chlapci Běžci z Rya
15
80 Martin Smékal 10 8-10 chlapci Běžci z Rya
16
2 Michal Mazánek 9 8-10 chlapci

17
11 Jirka Novotný 10 8-10 chlapci

18
33 Jakub Barusel 8 8-10 chlapci

19
30 Jan Skoumal 8 8-10 chlapci

DNF
23 Amálie Vinohradníková 13 11-14 dívky

1
19 Klára Slováková 14 11-14 dívky

2
28 Tereza Krečmerová 14 11-14 dívky

3
17 Veronika Švehlová 13 11-14 dívky

4
18 Anna Vincourková 13 11-14 dívky

5
60 Ema Žáková 12 11-14 dívky

6
45 Vendula Ambrožová 11 11-14 dívky

7
42 Michaela Přecechtělová 13 11-14 dívky

8
48 Petra Zahradníková 11 11-14 dívky

9
51 Pavlína Holubová 14 11-14 dívky

10
32 Veronika Rožňáková 11 11-14 dívky

11
15 Vladimíra Černínová 13 11-14 dívky

12
24 Kateřina Malá 14 11-14 dívky

13
57 František Sázel 14 11-14 chlapci

1
104 Jan Hala 14 11-14 chlapci

2
103 Tomáš Kawulo 14 11-14 chlapci

3
16 Václav Černín 13 11-14 chlapci

4
109 Jakub Fryblík 14 11-14 chlapci

5
54 Ondřej Baslar 14 11-14 chlapci

6
20 Eduard Casciani 14 11-14 chlapci

7
58 Marek Sázel 11 11-14 chlapci

8
106 Mikuláš Holub 14 11-14 chlapci

9
83 Slávek Ondra 12 11-14 chlapci

10
25 Kvido Karvay 13 11-14 chlapci

11
5 Adam šuster 13 11-14 chlapci

12
47 Matěj Fryblík 11 11-14 chlapci

13
55 Roman Svatoň 11 11-14 chlapci

14
59 Šimon Kroutil 11 11-14 chlapci

15
105 Radovan Zoth 14 11-14 chlapci

16
86 Daniel Szukalski 13 11-14 chlapci

17
29 Jakub Ludvar 11 11-14 chlapci

18
76 Jan Zapletal 13 11-14 chlapci

19
31 František Barusel 12 11-14 chlapci

20
77 Filip Hanusek 12 11-14 chlapci

21
75 David Rakouš 13 11-14 chlapci

22
14 Filip Dao 11 11-14 chlapci

23
79 Milan Kuběnka 12 11-14 chlapci

24
85 Karel Klement 12 11-14 chlapci

25
84 Filip Stolarik 12 11-14 chlapci

26
111 Eva Holubová
ženy

1
102 Irena Ambrožová
ženy

2
107 Jana Sedláčková
ženy

3
113 Barbora Gromusová
ženy

4
121 Anna Košťálová
ženy

5
108 Václav Sedláček
muži

1
110 Pavel Ondrášek
muži Běžci z Rya
2
114 Tomáš Gromus
muži

3
122 Pavel Skoumal
muži

4
112 Jan Stolarik
muži Běžci z Rya
5
101 Vladimír Kistan
muži

6
118 Jan Jiří Žák
muži

7
123 Pavel Podešva
muži

8
117 Karel Stržínek
muži Běžci z Rya
9
116 Jiří Jaroš
muži

10
124 Aleš Bodlák
muži

11
119 Ivo Soviš
muži

12
125 Petr Hnát
muži Běžci z Rya
DNS










časy budou dodány.


 

 

BĚH MĚSTEM 2017
St. č. Jméno Příjmení Věk Team Kategorie Čas Místo
89 Tereza Jahodová 6 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let dívky
1
240 Lucie Kohoutková 6
0-7 let dívky
2
66 Anna Fryblíková 6 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let dívky
3
221 Barbora Kohoutková 6
0-7 let dívky
4
224 Lucie Valová 4
0-7 let dívky
5
16 Kateřina Křenková 5
0-7 let dívky
6
57 Barbora Valová 4 CK Stará Ves 0-7 let dívky
7
235 Viktorie Tillerová 3
0-7 let dívky
8
59 Kateřina Sedláčková 2
0-7 let dívky
9
50 Ema Podubecká 3
0-7 let dívky
10
45 Barbora Gromusová 3
0-7 let dívky
11
9 Ema Ondráková 3
0-7 let dívky
12
48 Ema Štěpaníková 3
0-7 let dívky
13
238 Beáta Šopíková 3
0-7 let dívky
14
32 Zoe Stachová 3
0-7 let dívky
15
44 Alena Božáková 3
0-7 let dívky
15
12 Magdalenka Šopíková 3
0-7 let dívky
16
47 Tereza Baruselová 2
0-7 let dívky
17
58 Adéla Valová 2
0-7 let dívky
18
52 Luděk Šimko 7
0-7 let chlapci
1
67 Radek Strnadel 6 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let chlapci
2
8 Saśa Pytlíček 7
0-7 let chlapci
3
7 Radim Přecechtěl 7
0-7 let chlapci
4
218 Jakub Martinka 7
0-7 let chlapci
5
69 Kryštof Vystrčil 5 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let chlapci
6
68 Viktor Strnadel 6 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let chlapci
7
225 Jonáš Holíček 7
0-7 let chlapci
8
236 Jakub Kastner 6
0-7 let chlapci
9
46 Jakub Barusel 6 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let chlapci
10
56 Štěpán Tkadleček 6
0-7 let chlapci
11
6 Adam Hajzner 6
0-7 let chlapci
12
19 Dominik Žáček 6
0-7 let chlapci
13
30 Max Sedláček 5
0-7 let chlapci
14
222 Michal Kotrla 6
0-7 let chlapci
15
38 Ota Novák 5
0-7 let chlapci
16
51 Tadeáš Podubecký 6
0-7 let chlapci
17
70 Felix Pánek 6 Ski klub RD Rýmařov 0-7 let chlapci
18
228 Kryštof Benčík 2
0-7 let chlapci
19
220 Ondra Kroutil 2
0-7 let chlapci
20
217 Viktor Martinka 2
0-7 let chlapci
21
232 František Strašík 3měsíce
0-7 let chlapci
22
239 Vojta Strašík 1
0-7 let chlapci
23
237 Jeník Weiner 1
0-7 let chlapci
24
53 Leo Novák 3
0-7 let chlapci
25








91 Julie Mereďová 9 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let dívky 00:02:50 1
54 Vendula Ambrožová 9
8-10 let dívky 00:02:56 2
40 Ema Žáková 10
8-10 let dívky 00:02:57 3
71 Petra Zahradníková 9 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let dívky 00:02:58 4
20 Tereza Papajová 9
8-10 let dívky 00:03:01 5
83 Sofie Strouhalová 8
8-10 let dívky 00:03:02 6
55 Nikola Marešová 10
8-10 let dívky 00:03:11 7
23 Karolína Popovyčová 10
8-10 let dívky 00:03:15 8
72 Kateřina Zimáková 9 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let dívky 00:03:17 9
39 Nikola Langrová 9
8-10 let dívky 00:03:18 10
88 Anna Stloukalová 8
8-10 let dívky 00:03:21 11
80 Dominika Grussová 9
8-10 let dívky 00:03:22 12
92 Andrea Konštacká 9 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let dívky 00:03:25 13
87 Lucie Martinčeková 10
8-10 let dívky 00:03:36 14
15 Tereza Křenková 10
8-10 let dívky 00:04:02 15
14 Viktorie Hamšíková 10
8-10 let dívky 00:04:05 16
49 Natálie Havlíková 10
8-10 let dívky 00:04:19 17
43 Barbora Božáková 9
8-10 let dívky dnf
41 Barbora Blahušová 9
8-10 let dívky dnf
1 Jan Friedrich 10
8-10 let chlapci 00:03:36 1
17 Ondřej Dokoupil 9
8-10 let chlapci 00:03:38 2
28 Filip Vymazal 9
8-10 let chlapci 00:03:39 3
73 Matyas Gerhard 8 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:03:40 4
79 Jakub Ludvar 9 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:03:41 5
77 Marek Sázel 10 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:03:44 6
11 Michal Skála 10
8-10 let chlapci 00:03:46 7
34 Ivan Holub 8
8-10 let chlapci 00:03:48 8
76 Matěj Fryblík 10 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:03:51 9
219 Šimon Kroutil 9
8-10 let chlapci 00:03:53 10
18 Martin Kovář 10
8-10 let chlapci 00:03:58 11
218 Jakub Martinka 7
8-10 let chlapci 00:04:03 12
74 Filip Krečmer 8 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:04:09 13
81 Patrik Gruss 9
8-10 let chlapci 00:04:12 14
78 Matyáš Holíček 9 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:04:15 15
27 Štěpán Nádvorník 9
8-10 let chlapci 00:04:20 16
63 Jan Pasecký 10
8-10 let chlapci 00:04:22 17
64 Matěj Hejsek 10
8-10 let chlapci 00:04:28 18
29 Sebastian Oliš 10
8-10 let chlapci 00:04:31 19
75 Jáchym Pánek 8 Ski klub RD Rýmařov 8-10 let chlapci 00:04:39 20
93 Štefan Bílý 10
8-10 let chlapci 00:04:44 21
13 Martin Kotlárik 9
8-10 let chlapci 00:04:45 22
5 Samuel Sedláček 9
8-10 let chlapci 00:04:53 23
62 Vojta Horáček 10
8-10 let chlapci 00:05:00 24
36 Milan Hamšík 8
8-10 let chlapci 00:05:01 25
31 Milan Zapletal 10
8-10 let chlapci









99 Tereza Krečmerová 13 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let dívky
1
98 Klára Slováková 12 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let dívky
2
24 Veronika Švehlová 11
11-14 let dívky
3
233 Vendula Janíková 12
11-14 let dívky
4
60 Anna Chlachulová 13
11-14 let dívky
5
25 Vlaďka Černínová 11
11-14 let dívky
6
90 Klára Mrvcová 12
11-14 let dívky
7
230 Natálie Štefanišinová 12
11-14 let dívky
8
26 Lucie Kalábová 11
11-14 let dívky
9
61 Michaela Ludvarová 12
11-14 let dívky
10
100 Ondřej Baslar 13 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let chlapci
1
86 Lukáš Přecechtěl 13
11-14 let chlapci
2
96 František Sázel 12 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let chlapci
3
95 Tomáš Sedlář 13 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let chlapci
4
97 Jakub Fryblík 13 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let chlapci
5
3 Ivan Kotlárik 12
11-14 let chlapci
6
4 Jan Kovář 12
11-14 let chlapci
7
21 Matěj Papaj 13
11-14 let chlapci
8
2 Mikuláš Holub 12
11-14 let chlapci
9
94 Eduard Casciani 12 Ski klub RD Rýmařov 11-14 let chlapci
10
10 Václav Černín 11
11-14 let chlapci
11
82 Erik Gruss 13
11-14 let chlapci
12
212 Lukáš Polách 13
11-14 let chlapci
13
85 Antonín Velička 12
11-14 let chlapci
14
54 Jan Hanuš 12
11-14 let chlapci
15
22 Jan Zapletal 11 Moraváci 11-14 let chlapci
16
65 Radek Zoth 11 Moraváci 11-14 let chlapci
17
33 Marek Hladký 10
11-14 let chlapci
18
42 Marek Blahuš 13
11-14 let chlapci
19
84 Jakub Konavský 12
11-14 let chlapci
19
37 Antonín Aujeský 12
11-14 let chlapci
20
35 Nikolas Kavka 11
11-14 let chlapci









229 Michal Dočkálek 24 Sokol Stará Ves 15 let a starší muži 00:14:33 1
223 Lukáš Vala 38 Běžci z Rya 15 let a starší muži 00:14:41 2
201 Vladimír Kistan 18
15 let a starší muži 00:15:11 3
210 Marek Sedláček 18 Ski klub RD Rýmařov 15 let a starší muži 00:15:13 4
213 Petr Pospíšil 37 neregistrovaný 15 let a starší muži 00:15:16 5
225 Tomáš Gromus 41 Běžci z Rya 15 let a starší muži 00:15:29 6
214 Jan Stolarik 40 Běžci z Rya 15 let a starší muži 00:16:06 7
211 Vlastimil Kokeš 52 DUKO Rýmařov 15 let a starší muži 00:16:55 8
237 Petr Hnát 43 Běžci z Rya 15 let a starší muži 00:17:16 9
204 Lukáš Pavlásek 18
15 let a starší muži 00:17:24 10
226 Filip Bělík 23 Mattoni Freerun: Olomouc 15 let a starší muži 00:19:38 11
220 Karel Stržínek 53
15 let a starší muži 00:19:50 12
202 Tomáš Placák 24 Fighters 15 let a starší muži 00:22:05 13
203 Jakub Toman 26 Fighters 15 let a starší muži 00:22:06 14
207 Eva Holubová 37 Běžci z Rya 15 let a starší ženy 00:17:50 1
208 Barbora Gromusová 37 Běžci z Rya 15 let a starší ženy 00:19:23 2
227 Veronika Říhová 36 Mattoni Freerun Olomouc 15 let a starší ženy 00:19:39 3
206 Jana Stachová 34 Běžci z Rya 15 let a starší ženy 00:20:00 4
209 Irena Ambrožová 42
15 let a starší ženy 00:20:00 5
205 Hana Marečková 18
15 let a starší ženy 00:20:58 6
215 Zuzana Bučková 28
15 let a starší ženy 00:26:12 7
216 Veronika Struhárová 23
15 let a starší ženy 00:26:12 7
89 Terezka Jahodová 6 Běžci z Rya
00:26:12 7

 

BĚH MĚSTEM 2015

Jméno příjmeni kategorie pořadí čas

Ondřej Dokoupil předžáci 1

Tomáš Popelka předžáci 2

Martin Kotlárik předžáci 3

Jakub Krhovský předžáci 4

Radim Přecechtěl předžáci 5

Štěpán Tkadleček předžáci 6

Jakub Barusel předžáci 7

Jakub Kastner předžáci 8

Tomáš Ďurina předžáci 9

Jan Kopáček předžáci 10

Kačenka Kohoutková předžačky 1

Rozálie Svobodová předžačky 2

Barča Božáková předžačky 3

Sarah Coudray předžačky 4

Elen Valová předžačky 5

Anička Fryblíková předžačky 6

Barbora Valová předžačky 7

Lucie Valová předžačky 8

Štěpánka Beránková předžačky 9

Týna Baslarová ml. žačky 1

Venda Gerhardová ml. žačky 2

Julie Bršťáková ml. žačky 3

Klárka Slovákov ml. žačky 4

Ema žáková ml. žačky 5

Adélka Matějíčková ml. žačky 6

Michaela Gromusová ml. žačky 7

Petra Zahradníková ml. žačky 8

Nikola Marešová ml. žačky 9

Veronika Rožnáková ml. žačky 10

Veronika Švehlová ml. žačky 11

Vendula Ambrožová ml. žačky 12

Stella Šmaterová ml. žačky 13

Lucie Škarupová ml. žačky DNF

Eduard Casciani ml. žáci 1

Adam Komůrka ml žáci 2

Jan Friedrich ml. žáci 3

David Tomíček ml. žáci 4

Radek Zoth ml žáci 5

Petr Martinček ml. žáci 6

Matěj Fryblík ml. žáci 7

Ivan Kotlárik ml. žáci 8

František Barusel ml. žáci 9

Šimon Beránek ml. žáci 10

Jakub Kanovský ml. žáci 11

Jan Berčík ml. žáci 12

Gabriel Coudray ml. žáci 13

Petr Andrýsek žáci 1 07:35:00

Juřena Petr žáci 2 07:54:00

Matyas Schwartz žáci 3 08:02:00

Ondřej Baslar žáci 4 08:13:00

Vojtěch Struhar žáci 5 08:36:00

František Sázel žáci 6 08:52:00

Michal Štěpaník žáci 7 09:02:00

Jakub Fryblík žáci 8 09:12:00

Mikuláš Holub žáci 9 09:16:00

Roman Hradil žáci 10 09:33:00

Vojtěch Gerhard žáci 11 09:43:00

Tomáš Kawulok žáci 12 10:56:00

Kryštof Fryblík žáci 13 11:10:00

Roman Popelka žáci 14 12:03:00

Jiří Bosák žáci 15 12:06:00

Marek Blahuš žáci 16 12:38:00

Michal Švédík žáci 17 12:55:00

Jiří Ohrádka žáci 18 14:30:00

Zdeněk Zavadil žáci 19 15:26:00

Natálie Struhárová Žačky 1 07:40:00

Renáta Andrýsková Žačky 2 09:03:00

Furiková Kateřina Žačky 3 09:39:00

Karolína Ryšková Žačky 4 09:39:00

Klára Tomíčková Žačky 5 10:04:00

Monika Děrdová Žačky 6 10:23:00

Krystýna Gromusová Žačky 7 10:32:00

Barbora Hnátová Žačky 8 11:33:00

Lada Přecechtělová Ženy 1 16:54:00

Jarmila Šustrová Ženy 2 17:00:00

Eva Holubová Ženy 3 17:20:00

Hana Marečková Ženy 4 17:39:00

Hana Hradilová Ženy 5 19:15:00

Markéta Továrková Ženy 6 21:23:00

Marcela Žáková Ženy 7 22:01:00

Lenka Kastnerová Ženy 8 22:40:00

Martina Kobolková Ženy 9 22:50:00

Kateřina Romaňáková Ženy 10 23:03:00

Eva Schwarzová Ženy 11 24:35:00

Kristýna Ceperková Ženy 12 24:55:00

Markéta Vepřeková Ženy
DNF

František Ondrášek muži 1 13:52:00

Tomáš Gromus muži 2 13:56:00

Michal Dočkálek muži 3 14:01:00

Petr Hnát muži 4 15:18:00

Jan Slovák muži 5 15:37:00

Marek Hnát muži 6 16:09:00

Adam Kopsa muži 7 16:20:00

Vojtěch Škuta muži 8 16:24:00

Jan Sázel muži 9 16:27:00

Tomáš Gerhard muži 10 16:29:00

Miroslav Šustr muži 11 16:59:00

Ivo Soviš muži 12 17:20:00

Pavel Holub muži 13 17:20:00

Aleš Bodlák muži 14 17:20:00

Jiří Štanglica muži 15 17:20:00

Filip Horáček muži 16 18:02:00

Jan Gottvald muži 17 18:37:00

Jáchym Panáček muži 18 18:37:00

Lukáš Nedomlel muži 19 18:45:00

Jiří Jaroš muži 20 19:04:00

Zdeněk Slovák muži 21 24:56:00